Абітурієнту

Розглядаючи освіту як інтелектуальний ресурс цивілізовані країни стрімко рухаються до постіндустріального суспільства

Шановний абітурієнте 2021 року!

Презентуємо спеціальність 292 „Міжнародні економічні відносини”. Підготовка з даної спеціальності здійснюється кафедрою міжнародних економічних відносин з 2000 року, яка займає лідируючі позиції в освітній сфері. Спеціальність має найвищий - IV рівень акредитації, що дає змогу здійснювати підготовку за освітніми рівнями „Бакалавр” та „Магістр”.

Звертаю вашу увагу на те, що з минулих часів і по сьогоднішній день міжнародні економічні відносини поєднують навколо себе людей, підприємства, країни. Ми стаємо свідченням того, як швидко змінюється світ трансформуючись в єдине глобальне суспільство. Це в свою чергу вимагає підготовки висококваліфікованих елітних кадрів нового покоління.

Обравши цю спеціальність у вас є можливість здобути глибокі економічні знання з дисциплін циклу загального та професійного спрямування. Отримавши диплом фахівця, випускники мають змогу працювати як в Україні так і за кордоном, займаючи провідні та керівні посади на підприємствах усіх форм власності, а саме: в державних адміністраціях, торгово-промисловій палаті, митно-податкових установах, у фінансово-кредитних установах: банках, страхових компаніях, інвестиційних фондах, у консалтингових фірмах, товарних і валютних біржах, в освітній сфері та інше.

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин,
доктор економічних наук, професор,
заслужений працівник освіти України
Іван Михайлович МиценкоДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА І КУРС

за спеціальністю 292 "Міжнародні економічні відносини"!

Для вступу на І курс денної та заочної форм навчання абітурієнтам 2021 року необхідно мати сертифікати ЗНО з таких предметів

для навчання за державним замовленням або за кошти фізичних та юридичних осіб: 1) Українська мова і література; 2) Математика; 3) Іноземна мова або Географія, або Історія України, або Біологія, або Фізика, або Хімія

Приймаються сертифікати ЗНО 2018 - 2021 років. Конкурсний бал для вступу повинен бути не менше 140 балів!!!

Вступники з дипломом молодшого спеціаліста будь-якої спеціальності мають можливість вступу на І курс (зі скороченим терміном навчання 2 роки 10 міс.) денної та заочної форм навчання з сертифікатами ЗНО: на місця державного замовлення - 1) Українська мова і література; 2) Математика; за кошти фізичних або юридичних осіб - 1) Українська мова і література; 2) Іноземна мова або Географія, або Історія України, або Біологія, або Фізика, або Хімія.

Особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій, у тому числі ті з них, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) беруть участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів 2021 року або зовнішнього незалежного оцінювання 2018 - 2021 років. Не складають ЗНО, а проходять вступні випробування в університеті: - особи, звільнені з військової служби починаючи з 01 грудня 2020 року; - громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту за кордоном у період між 01 вересня 2020 року та 30 листопада 2021 рокуДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ

за спеціальностями 292 "Міжнародні економічні відносини" та 073 "Менеджмент" ("Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності")!

Вступники з дипломом бакалавра будь-якої спеціальності мають можливість вступу до магістратури денної та заочної форм навчання (з терміном навчання 1р. 4м. або 1р. 10м.), склавши ЄВІ з іноземної мови. Реєстрація для складання єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови - з 11 травня 2021 р. до 3 червня 2021 р.

Вступники з дипломом спеціаліста або магістра будь-якої спеціальності мають можливість вступу до магістратури (з терміном навчання 1р. 4м. або 1р. 10м.) без складання ЄВІ з іноземної мови, склавши вступні випробування в університеті.

Особи, звільнені з військової служби починаючи з 01 грудня 2020 року не складають ЄВІ з іноземної мови, а проходять вступні випробування в університеті.

Перелік документів:

• паспорт та ідентифікаційний код

• документ про освіту (атестат/свідоцтво, диплом молодшого спеціаліста/бакалавра/спеціаліста/магістра) та додаток

• сертифікат ЗНО

• 6 кольорових фото 3х4 см

• медична довідка за формою 086-о

• для юнаків посвідчення про приписку

• документи, що підтверджують право на вступ поза конкурсом (за наявності)

За детальною інформацією звертатись за телефонами: (0522) 39-04-95; (050) 607-54-59; (096) 845-17-33

© 2021 KNTU